Czym jest Cash in Pills?

Cash in Pills to wyjątkowo popularny program partnerski, który niesie za sobą wiele korzyści. Należy wiedzieć, że funkcjonuje on na rynku już od 2010 roku. Przez ten czas na współpracę zdecydowała się ogromna liczba osób. Partnerzy mają zagwarantowane dogodne warunki współpracy. Wysoka prowizja zachęca do podpisania umowy – jest to szansa na szybki i pewny zarobek. Warto poznać szczegóły na temat opisywanego programu partnerskiego.

Oferowane produkty
Podstawą programu partnerskiego Cash in Pills są suplementy diety, które należą do trzech kategorii (odchudzanie i zdrowe odżywianie, sprawność seksualna, zdrowie i uroda). Niewątpliwym plusem jest szeroka gama produktów. Warto również wspomnieć, że cechują się one naturalnym, a zarazem bezpiecznym składem. Nie musimy więc obawiać się, że będziemy promować produkty negatywnie wpływające na zdrowie.

Wśród produktów Cash in Pills można znaleźć suplementy wspomagające odchudzanie, pomagające rzucić palenie, usuwające cellulit, leczące trądzik, powiększające piersi, wybielające zęby, wzmacniające erekcję, powiększające członka, spalacze tłuszczu, a także wiele więcej. Głównym celem jest to, aby użytkownik zainteresowany danym suplementem dokonał zakupu na oficjalnej stronie producenta.

Wysokość prowizji
Program partnerski Cash in Pills zapewnia relatywnie wysoką prowizję, która znajduje się na poziomie 30-40%. Wszystko zależy od danego produktu. Zasada jest bardzo prosta – jeśli ktoś zdecyduje się na zakup z naszego polecenia, to na nasze konto wpływają pieniądze. Ilość gotówki uzależniona jest od wartości zamówienia. Przeciętna cena za jedno opakowanie suplementu wynosi 150-180 zł. Warto jednak wiedzieć, że oferowane są również opakowania zbiorcze o wartości około 400-600 zł.

Plusem jest to, że prowizja, która wpłynie na nasze konto jest bezzwrotna. Nawet, jeśli osoba zamawiające zdecyduje się na zwrot suplementu (np. z powodu słabego działania), to nie musimy zwracać gotówki. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie.

Proste płatności
Płatności w ramach programu Cash in Pills odbywają się na prostych zasadach. To my ustalamy minimalną wartość wypłaty. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jest to propozycja jedynie dla osób, które posiadają własną działalność gospodarczą. Nie ma tutaj możliwości rozliczenia w formie umowy o dzieło/zlecenie. Dla niektórych może być to utrudnieniem. Po każdej wypłacie prowizji musimy sporządzić fakturę, a następnie przesłać ją pod wskazany adres przedsiębiorstwa. Nie jest to skomplikowane, czy też czasochłonne.