Polecaj – zarabiaj z EbrokerPartner

Co to jest EbrokerPartner?
EbrokerPartner to program afiliacyjny znanej wszystkim grupy Interia.pl. Powstał on w 2008 roku, a więc na rynku istnieje już od ponad dziesięciu lat i jest to kolejny program, w którym zarabia się za polecanie kont bankowych, kredytów czy chwilówek. Mimo długiego stażu na polskim rynku sieci afiliacyjnych świetnie sobie radzi i jak dotąd nie odnotowano nigdzie żadnych problemów z jego funkcjonowaniem czy wypłacalnością, więc jest to z pewnością jedna z najstabilniejszych firm tego typu.

Na czym i jak można zarobić w EbrokerPartner?
Sam program promocji produktów jest mocno rozbudowany i znacząco różni się od konkurencji ze względu chociażby na ilość ofert jakie można przedstawić potencjalnym klientom. Do dyspozycji wydawców są setki ofert największych instytucji bankowych w naszym kraju. Promować można między innymi konta bankowe Noble Bank, jazdy próbne samochodami znanych marek, telefony komórkowe oraz oferty sieci telefonii komórkowych oraz kredyty i chwilówki. Możliwości zatem jest bardzo dużo, jednak oprócz tych znanych już ofert można również zachęcać ludzi do robienia zakupów spożywczych w sklepach online. Lista produktów, które można promować cały czas się zmienia, choć są też i takie, które na stałe goszczą w spisie ofert. Program partnerski, który znajduje się na stronie https://ebrokerpartner.pl/ oferuje cztery modele rozliczeń:
– rozliczenie procentowe – z reguły za wykonanie konkretnej akcji jest podana konkretna kwota jaką można zarobić. Zdarzają się oferty, za które prowizja jest uzależniona od kwoty zainwestowanej w ubezpieczenie czy od kwoty udzielonego kredytu
– model CPS czyli prowizja za sprzedaż – aby została przyznana wymagane jest, żeby klient zakupił dany produkt i prowizja z tego tytułu jest najwyższa
– model CPA czyli prowizja na przykład za polubienie przez klienta strony reklamodawcy na Facebooku
– model CPL czyli klient musi na przykład wypełnić formularz kontaktowy do reklamodawcy

Ile można zarobić w programie partnerskim EbrokerPartner?
Możliwości zarobkowe w sieciach afiliacyjnych ciężko dokładnie określić, gdyż wszystko zależy od prowizji jaką udzielają reklamodawcy za konkretną akcję do wykonania. Jednak można śmiało stwierdzić, że są one nieograniczone i wszystko zależy od możliwości wydawcy oraz pracy jaką w to włoży. Jak w przypadku innych i ten program partnerski pozwala zarabiać nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie, pod warunkiem, że w pełni wykorzystamy jego możliwości, a te są naprawdę duże.