Program partnerski Helion – współpraca z liderem edukacji IT

Wydawnictwo Helion bez wątpienia należy zaliczyć do podmiotów, które swoją obecną pozycję na rynku zawdzięczają długofalowemu, perspektywicznemu planowaniu. W 1991 roku, kiedy zostało założone, mało kto mógł przewidzieć, jak istotna stanie się branża IT oraz edukacja online. Udało się to jednak jego twórcom, dzięki czemu Helion może się teraz pochwalić pozycją niekwestionowanego lidera rynku.

Grupa Wydawnicza Helion – edukacja na najwyższym poziomie

Pierwsze edycje wydawnictwa Helion dotyczyły prawie wyłącznie kwestii związanych z informatyką. Były to zarówno praktyczne poradniki dotyczące systemów komputerowych czy obsługi programów, jak i bardziej zaawansowane publikacje, skierowane do web developerów, grafików i fotografów.

Z czasem wydawnictwo poszerzyło swoją ofertę edukacyjną o szereg podręczników dla uczniów i nauczycieli (Helion Edukacja), a także rozwinęło kilka odrębnych marek wydawniczych, z których każda posiada obecnie rzesze zadowolonych klientów. Są to imprinty takie, jak ebookpoint.pl, Onepress i Septem, koncentrujące się głównie na sferach self-help, coachingu i biznesu, a także Sensus, gdzie znajdziemy książki poruszające problematykę psychologiczną.

Grupa wydawnicza Helion nie zapomniała także o miłośnikach literatury pięknej, rozwijając imprint Editio, oraz o zapalonych podróżnikach, którzy chętnie sięgają po książki i przewodniki z oficyny Bezdroża. Pozostałe marki – Video Point i Helion Szkolenia – koncentrują się na prezentowaniu wysokiej klasy treści e-learningowych. Grupa posiada także rozbudowany program partnerski, pozwalający na stworzenie solidnego dochodu pasywnego za pośrednictwem Sieci.

Program partnerski Helion – dlaczego warto się nim zainteresować?

Obecny program partnerski Grupy Wydawniczej Helion obejmuje zarówno zasoby strony helion.pl, jak i książki oraz e-booki wydawane w obrębie każdego z jej imprintów. Do programu mogą dołączyć różnego typu biznesy internetowe, ale także osoby prywatne, które pragną zarabiać na promowaniu wartościowej literatury edukacyjnej, pięknej czy materiałów szkoleniowych.

By zostać partnerem księgarni, wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny, a następnie podążać za otrzymanymi instrukcjami. Program partnerski Helion nie przestaje zdobywać nowych zwolenników dzięki swojej prostocie, płynącym z niego korzyściom afiliacyjnym, a także licznym bonusom, przeznaczonym wyłącznie dla partnerów grupy. Nie muszą oni zajmować się kwestiami logistycznymi czy wypełniać złożonych raportów – po rejestracji otrzymują dostęp do wszystkich udogodnień, które pozwalają na w pełni funkcjonalne działanie programu na ich stronie.

Jeśli w ciągu 30 dni od wejścia na stronę grupy użytkownik dokona zakupu z wydawnictwa Helion, partner otrzymuje prowizję w wysokości 5% od wartości transakcji. Można dokonać jej wypłaty, gdy stan konta partnera będzie równy lub wyższy, niż 50 zł, przy czym obejmuje to zbiorczo zakupy ze wszystkich imprintów wydawnictwa.