Zarabiaj na podróżach – eSkyPartners.com

Programy afiliacyjne w dzisiejszych czasach zaczynają zyskiwać coraz większą popularność, gdyż jest to jeden z najbardziej dochodowych sposobów na zarabianie w internecie. Dzięki wynagrodzeniu prowizyjnemu można zarobić spore pieniądze sprzedając odpowiednie produkty. Jednym z takich programów partnerskich jest eSkyPartners.

Co to jest eSkyPartners?
To nowo powstały program afiliacyjny marki eSky, która powstała w 2004 roku i który skierowany jest głównie do blogerów i blogerek, influencerów prowadzących swoją działalność w mediach społecznościowych, firm działających w branży turystycznej czyli między innymi biur podróży. Program jest skierowany również do osób prywatnych, które dopiero co zaczęły zarabiać w internecie lub szukają nowych rozwiązań na zarabianie przez internet. Dzięki nieustającemu rozwojowi firma eSky stworzyła kolejną markę eDestinos, która swoją działalnością obejmuje Brazylię oraz Amerykę Łacińską oraz Południową i łącznie obejmuje osiemnaście krajów, natomiast marka eSky prowadzi swoją działalność głównie na terenie Europy Środkowej i Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych.

Na czym można zarabiać i jak w eSkyPartners?
Dzięki współpracy z ponad dziesięcioma dostawcami hotelowymi, między innymi z booking.com czy expedia, firma jest w stanie zaoferować ponad milion miejsc noclegowych. eSky współpracuje również z dostawcami systemów rezerwacji lotów takimi Sabre, Travelport oraz Amadeus. Program partnerski znajdujący się na stronie https://eskypartners.com/ oferuje współpracę firmom oraz osobom prywatnym, które mogą zacząć zarabiać poprzez prowizję od zarezerwowanych wycieczek czy też noclegów. eSkyPartners daje nam do dyspozycji wiele narzędzi, które mają na celu ułatwić nam pozyskiwanie nowych klientów, którzy rezerwując przelot lub nocleg czy ubezpieczenie za pośrednictwem strony będą generować dla nas zysk z prowizji od każdego kupionego produktu. Posiadając własną stronę internetową jest do dyspozycji narzędzie w postaci wyszukiwarki lotów i hoteli Skybox. Można na niej zamieścić również bezpośrednie linki do konkretnych lotów lub promocji hotelowych oraz linki do różnych wariantów ubezpieczeń podróżnych, na przykład od nieszczęśliwych wypadków czy od zgubionego bagażu. Wynagrodzenie, jak już wcześniej zostało wspomniane, jest prowizyjne i zależy od tego jaki produkt i za ile został sprzedany. Właściciele strony https://eskypartners.com/ zapewniają o tym, że swoją ofertę będą poszerzać o kolejne nowe możliwości.

Opinia o eSkyPartners i warunki udziału
Głównym warunkiem jaki stawia program partnerski eSkyPartners jest ukończenie osiemnastego roku życia. Według eSky najlepiej, gdyby uczestnik programu posiadał własną stronę internetową lub był aktywny na forach internetowych czy stronach społecznościowych, gdyż to pomaga wygenerować większe zyski i to na tyle z wymagań. Narzędzia do promocji to banery reklamowe, wyszukiwarka i kalendarz lotów oraz linki tekstowe. Jednak to w zupełności wystarczy, aby zacząć przyzwoite pieniądze. Z pewnością jest to dobra opcja dla ludzi posiadających własną stronę www oraz żyłkę do handlu.