Zarabiaj na wycieczkach – TravelLead.pl

Co to travellead?
W czerwcu bieżącego roku została uruchomiona nowa platforma sprzedaży wycieczek, która jest programem afiliacyjnym serwisu wakacje.pl. Jest to program partnerski, który pozwala zarabiać na prowizji od sprzedanych wycieczek turystycznych, które znajdziemy na trzech stronach, a mianowicie na wakacje.pl, easygo.pl oraz wypoczynek.pl. Sama rejestracja w serwisie jest prosta i intuicyjna, a na dodatek nie wymaga podawania wielu szczegółowych danych osobowych. Zarejestrować się w nim mogą zarówno osoby prywatne jak i firmy specjalizujące się w branży turystycznej i wycieczkowej.

Zarabianie z Travellead.
Po uprzedniej rejestracji należy zalogować się do panelu, który jest bardzo przejrzysty i zawiera w sobie tylko cztery podstawowe zakładki:
– moje konto – dane osobowe oraz dane do płatności
– statystyki – informacje o sprzedanych ofertach
– rozliczenia – informacje o tym, ile udało się zarobić oraz o wypłacanych kwotach
– narzędzia – zawiera banery reklamowe, które można umieścić na przykład na swojej stronie internetowej.
Narzędzia reklamowe posiadają dwa typy, co sprawia, że mamy więcej możliwości działania. Jednym z nich są banery rotujące, czyli takie które samoistnie aktualizują oferty reklamowe czy promocje. Drugim typem są banery tematyczne, które ukierunkowane są na konkretne rejony wycieczek lub targetują konkretną grupę odbiorców. Prowizje w programie partnerskim Travellead stoją na przyzwoitym poziomie, a nawet bardzo dobrym w zależności od poziomu premiowania, których są trzy:
– gold – stawka 4,5% od sprzedaży powyżej 100 000 złotych brutto
– premium – stawka 4,25% od sprzedaży w granicach 50 000 – 100 000 złotych brutto
– standard – stawka 4% do kwoty 50 000 złotych brutto
Początkowym statusem osoby, która dopiero co się zarejestrowała do serwisu jest standard. Status zmienia się w zależności od tego za jaką kwotę łączną uda się sprzedać wycieczki w danym okresie rozliczeniowym i jest on uaktualniony po każdym z nich, a więc nie ma możliwości otrzymania statusu gold dożywotnio. Średnia wartość wycieczek to około 6 tysięcy złotych, a więc na koncie standard można za jedną z nich zarobić około 240 złotych. Jest to dosyć dobra kwota w porównaniu do programów partnerskich, w których oferuje się pożyczki czy konta bankowe, gdyż o wiele łatwiej jest sprzedać wycieczkę.

Czy warto zarejestrować się w programie partnerskim Travellead?
Jak widać potencjał na zarabianie jest dosyć duży, a biorąc pod uwagę, że popyt na wycieczki szczególnie w okresie wakacyjnym rośnie, można śmiało powiedzieć, że jest to program partnerski warty poświęcenia uwagi.