Zdrowie i uroda – program partnerski Nutriprofits

Nutriprofits – zdrowie i uroda.
Nutriprofits to serwis należący do firmy Playmaker, która na rynku istnieje od 2013 roku i została założona w Hong Kongu.Jest to jeden z najlepszych i najpopularniejszych programów partnerskich z dziedziny zdrowie i uroda, jednak nie oferuje szerokiej gamy produktów, a raczej jej wyselekcjonowaną grupę. Pozwala mimo to znaleźć wiele ciekawych rzeczy w swoim asortymencie, na przykład grzebień laserowy czy aparat do depilacji. Oprócz gadżetów zdrowotnych znaleźć można również suplementy diety, które pomagają w walce z nadmierną potliwością czy łysieniem.

Program afiliacyjny Nutriprofits.
Program partnerski wspomnianego serwisu jest dość solidny jak na polskie warunki, otóż oferuje nawet czterdzieści procent prowizji od sprzedanego produktu, przy pierwszym zakupie z linku polecającego. Kolejne zakupy przy kliencie powracającym to dwadzieścia procent prowizji, natomiast polecenie drugiego poziomu to prowizja w wysokości dziesięciu procent. Ciężko oszacować dokładne kwoty jakie można zarobić, gdyż uwarunkowane jest to od wartości sprzedanego produktu. Jak jednak widać stawki są obiecujące i zachęcają do korzystania z programu partnerskiego, ponieważ jest to jedna z najlepszych struktur prowizyjnych w programach tego typu. Co do samych produktów oferowanych na stronie https://nutriprofits.com/pl/, można znaleźć na przykład takie suplementy jak Garcinia Cambogia Actives, African Mango czy Green Coffee 5K. W ofercie znajdziemy również kosmetyki Oligo.DX, Revita i Profolan. Wartymi uwagi są też urządzenia medyczne, których jednak nie ma za wiele, na przykład Rio CelluLight Laser i Jes-Extender. Na stronie znajdziemy również sklepy, co jednak nie powinno być niczym nadzwyczajnym. Kupimy tam produkty takich marek jak NuviVit i NuviaLab. Każdy produkt czy sklep posiada swoją stronę dedykowaną, na której go można kupić. Z racji tego, że każdy sklep mocno zabiega o względy kupującego, dosyć częstym przypadkiem są wyskakujące okienka na stronie, namawiające do zakupu.

Nutriprofits – czy warto?
Z pewnością tak. Program partnerski jest bardzo przyzwoity, a firma godna zaufania. W sieci można znaleźć wiele opinii oraz dowodów jej wypłacalności, mimo iż siedziba mieści się w Hong Kongu. Strona dostarcza gotowe banery reklamowe, a strony sprzedażowe są czytelne, dzięki czemu łatwiej jest zdobyć klienta. Jedynym minusem może być próg wypłaty środków, które zgromadziliśmy. Minimum do wypłaty to aż sto euro lub czterysta złotych. Jednak przy spędzeniu odrobiny czasu i zbudowaniu własnej sieci sprzedażowej jest to z pewnością dochodowy interes.